Uverejnené Vložiť komentár

Pekností nikdy nie je dosť: Tieto akcie máme pre vás pripravené!

„Novú kabelku? Načo? Veď ich mám dosť!“ – tak toto je presne niečo, čo od ženy len tak počuť nebudete. Netýka sa to však len kabeliek, ale všeobecne všetkého pekného, čím sa rady obklopujeme a v čom už stáročia nevidíme len praktickú stránku, ale aj tú vizuálnu. Kabelky už dávno totiž neslúžia len na prenos potrebných vecí (a čo si budeme klamať, často aj tých nepotrebných).

Náš e-shop sa preto zameriava prioritne na ponuku kabeliek a šperkov. Nájdete u nás tak kabelky od zahraničných výrobcov, ako aj kabelky a šperky, vyrobené slovenskými rukami – poctivo, z kvalitných materiálov a s láskou. Väčšinu pekností máme na sklade, to ostatné vám vieme dodať do 4 až 7 dní. A určite s tým nebudeme otáľať, lebo samy vieme, aké nekonečné vie byť čakanie na niečo nové a pekné.

A keďže našou prioritnou hodnotou nie je finančný zisk, ale zisk v podobe dobrého pocitu z toho, že sme niekomu spravili radosť, naše ceny sú aj podľa toho adekvátne nastavené. Rozhodne ich zbytočne nenavyšujeme, no ani nepodliezame, predovšetkým pokiaľ ide o ručnú výrobu (reč je o slovenských značkách Lu.Si.L a Sparkle – Creations by Jaan).

A aby sme vám spravili čo najväčšiu radosť, máme pre vás pripravených aj kopec bonusov. Tu sú:

DARČEK KU KAŽDEJ KABELKE: Stačí, aby vaša objednávka obsahovala aspoň jednu kabelku a my vám k nej automaticky pribalíme aj malý darček ako poďakovanie za nákup práve u nás. Je to prejav nielen vďačnosti, ale aj toho, že si vás naozaj vážime a bude pre nás cťou zásobovať vás stále novými a novými peknosťami. Darček pozostáva z toho, čo nesmie chýbať v žiadnej kabelke a jeho hodnota (pre férovosť) bude odstupňovaná podľa hodnoty kabelky. Takže, čím drahšia kabelka (alebo ruksak či batôžtek), tým hodnotnejší darček.

ZÁKAZNÍČKA ROKA: Staňte sa našou zákazníčkou roka! Každý rok, vždy od 1.1. do 31.12., máte možnosť vytvárať si u nás objednávky a zákazníčka s najvyššou finančnou hodnotou objednávok sa stane zákazníčkou uplynulého roka. Okrem tohto lukratívneho titulu bude mať možnosť vybrať si kabelku (alebo iný produkt z ponuky) zadarmo. To už za to stojí, čo poviete? (Zákazníčkou roka 2019 sa u nás stala pani Helena z Púchova, za rok 2020 pani Erika z Veľkých Uheriec a za rok 2021 pani Beáta z Nitry, za celkovo najvyššiu hodnotu objednávok v rámci daného roka. Ako poďakovanie od nás dostali peknosti podľa vlastného výberu zadarmo.)

Tešíme sa na vaše objednávky, no najmä sa tešíme na to, že vám budeme môcť robiť radosť. Čo tak začať hneď teraz?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *