Uverejnené Vložiť komentár

Náhrdelník choker – buď ho milujete alebo…

Len máločo zo sveta módnych doplnkov bolo v poslednej dobe toľko pretriasané ako náhrdelník choker. Pre niekoho obľúbený prvok v outfite, na ktorý nedá dopustiť, pre iných nebezpečná až život ohrozujúca záležitosť. V každom prípade, náhrdelníky v štýle choker siahajú až do 19. storočia, kedy ich začali nosiť primabaleríny. V tej dobe šlo o stužku uviazanú tesne okolo krku. Čítajte ďalej a dozviete sa, či je choker skutočne nebezpečný!

 

Pokračovať v čítaní: Náhrdelník choker – buď ho milujete alebo…

Uverejnené Vložiť komentár

Ľadvinka je späť: Ako ju nosiť? Doprajte voľnosť svojim rukám!

Snáď nám dáte za pravdu, že malá kapsička na páse, nazvaná ľadvinka, je úžasný vynález. Nielenže máte vďaka nej absolútne voľné ruky, ešte vám ani nezaťažuje chrbticu a ramená. A hoci sme si s ňou dali na pár rokov pauzu, predsa len sme prišli na to, že bez nej to jednoducho nejde. Ľadvinka je späť v plnej svojej kráse, no najmä „praktičnosti“… hurá!

Pokračovať v čítaní: Ľadvinka je späť: Ako ju nosiť? Doprajte voľnosť svojim rukám!

Uverejnené Vložiť komentár

Nositeľky našich pekností alebo Ďakujeme, že ste

Pre každého predajcu je najväčšou odmenou spokojnosť zákazníka. Možno klišé, ale stále platné. Ďakujeme, že sme vám mohli spraviť radosť. Mimochodom, ten, kto si spraví po dobu jedného kalendárneho roka objednávky v najvyššej hodnote spomedzi všetkých, na začiatku nasledujúceho roka dostane od nás kabelku grátis. Tak kto to bude tentokrát?

Pokračovať v čítaní: Nositeľky našich pekností alebo Ďakujeme, že ste

Uverejnené Vložiť komentár

Batoh ako praktická a zdraviu prospešná voľba číslo jedna

Určite neuniklo vašej pozornosti, že čoraz viac mladých slečien, biznis žien, ale aj dám v rokoch vymieňa klasickú kabelku za batoh. Nehovoríme však výlučne o plátených batohoch na hory, ale o najrôznejších dizajnových kúskoch, v celej škále farieb, tvarov a materiálov.

Pokračovať v čítaní: Batoh ako praktická a zdraviu prospešná voľba číslo jedna

Uverejnené Vložiť komentár

Peknosti.sk – kabelky a šperky, ktoré môžete mať doma už do hodiny!

Hovorí sa, že plniť si sny je hlavným zmyslom života. Jeden taký dlhoročný sen si splnila aj Martinčanka Ivana. Rozhodla sa totiž založiť si internetový obchod s príznačným názvom Peknosti.sk.

Zaujímavé pritom je, že ešte ani celkom nevedela, čo bude obsahom e-shopu, no už presne poznala jeho názov. Slovo peknosti totiž odjakživa považovala za jedno z najkrajších a najpozitívnejších slov a rovnako rada a často ho aj sama používala.

Pokračovať v čítaní: Peknosti.sk – kabelky a šperky, ktoré môžete mať doma už do hodiny!