Uverejnené Vložiť komentár

Jantár – to nie je len šperk či ozdravný amulet

Jantár je nepochybne jedinečný kameň, a to nielen svojou špecifickou farbou (zlatohnedou alebo žltou) či štruktúrou. Známy je totiž až 40 miliónov rokov, hoci nie je problém dočítať sa aj o jeho 300-miliónovej histórii. Čím je ale jantár rozhodne špecifický, to je hmyz a kúsky rastlín alebo dreva, nachádzajúce sa v jeho vnútri. A práve tým stúpa jeho cena. Môžete sa stretnúť aj so zeleným jantárom, ale pozor, ten je zvyčajne umelo farbený.

Pokračovať v čítaní: Jantár – to nie je len šperk či ozdravný amulet

Uverejnené Vložiť komentár

PURITY VISION už aj v našej ponuke!

Česká značka PURITY VISION prináša už viac ako desať rokov to najlepšie z prírody pre krásu a zdravie. Vývojári ich kozmetických produktov sledujú trendy v starostlivosti o ľudské zdravie a spája najnovšie vedecké poznatky spolu s tradičnými a časom preverenými postupmi. 

Pokračovať v čítaní: PURITY VISION už aj v našej ponuke!

Uverejnené Vložiť komentár

Náhrdelník choker – buď ho milujete alebo…

Len máločo zo sveta módnych doplnkov bolo v poslednej dobe toľko pretriasané ako náhrdelník choker. Pre niekoho obľúbený prvok v outfite, na ktorý nedá dopustiť, pre iných nebezpečná až život ohrozujúca záležitosť. V každom prípade, náhrdelníky v štýle choker siahajú až do 19. storočia, kedy ich začali nosiť primabaleríny. V tej dobe šlo o stužku uviazanú tesne okolo krku. Čítajte ďalej a dozviete sa, či je choker skutočne nebezpečný!

 

Pokračovať v čítaní: Náhrdelník choker – buď ho milujete alebo…

Uverejnené Vložiť komentár

Ľadvinka je späť: Ako ju nosiť? Doprajte voľnosť svojim rukám!

Snáď nám dáte za pravdu, že malá kapsička na páse, nazvaná ľadvinka, je úžasný vynález. Nielenže máte vďaka nej absolútne voľné ruky, ešte vám ani nezaťažuje chrbticu a ramená. A hoci sme si s ňou dali na pár rokov pauzu, predsa len sme prišli na to, že bez nej to jednoducho nejde. Ľadvinka je späť v plnej svojej kráse, no najmä „praktičnosti“… hurá!

Pokračovať v čítaní: Ľadvinka je späť: Ako ju nosiť? Doprajte voľnosť svojim rukám!

Uverejnené Vložiť komentár

Nositeľky našich pekností alebo Ďakujeme, že ste

Pre každého predajcu je najväčšou odmenou spokojnosť zákazníka. Možno klišé, ale stále platné. Ďakujeme, že sme vám mohli spraviť radosť. Mimochodom, ten, kto si spraví po dobu jedného kalendárneho roka objednávky v najvyššej hodnote spomedzi všetkých, na začiatku nasledujúceho roka dostane od nás kabelku grátis. Tak kto to bude tentokrát?

Pokračovať v čítaní: Nositeľky našich pekností alebo Ďakujeme, že ste