Uverejnené Vložiť komentár

PURITY VISION už aj v našej ponuke!

Česká značka PURITY VISION prináša už viac ako desať rokov to najlepšie z prírody pre krásu a zdravie. Vývojári ich kozmetických produktov sledujú trendy v starostlivosti o ľudské zdravie a spája najnovšie vedecké poznatky spolu s tradičnými a časom preverenými postupmi. 

Hľadajú v najmodernejších laboratóriách, ale zároveň sa inšpirujú aj múdrosťou prastarých kultúrHlavným cieľom výrobkov PURITY VISION je ponúkať najvyššiu možnú kvalitu a zároveň priateľskú cenu, aby o svoje zdravie a krásu mohol dbať naozaj každý.  

PURITY VISION si uvedomuje aj svoju sociálnu zodpovednosť. Spolupracuje priamo s farmármi a lokálnou komunitou v Ugande, v Maroku, na Filipínskych ostrovoch a v Bulharsku. Vstupné suroviny na výrobu produktov sú ručne zbierané a pomáhajú zvýšiť stabilný príjem sociálne slabším rodinám. 

Ďalší z dôležitých hodnôt PURITY VISION je ekológia, a to pri získavaní surovín, výrobe aj pri preprave a predaji. Výrobky sú z väčšiny certifikované v Bio kvalite. Pretože sú skutočne 100% prírodné, dajú sa využiť aj ako suroviny na varenie a pečenie.  Nakupujte TU!

Zdroj: naturescare.sk
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *